Belgelerimiz
 
HABERLER
Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri

Saral Bosphorus; gayrimenkul sektöründe tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuştur. Yatırımlarda doğru planlama ve maksimum fayda sağlama konusunda bilgi ve birikimi sayesinde bireysel, kurumsal yatırımcıların ihtiyaçlarına yönelik projeleri geliştirmek ve proje süreçlerini yönetmek Saral Bosphorus’un görevidir.

Saral Bosphorus kurallardan asla taviz vermeden sektörde öncü olmayı amaçlamaktadır. Risk/kazanç analizleri, sektörel bağlantıları ve güvenilir iş ortakları ile Saral Bosphorus gayrimenkul sektöründe yeni bir iş modeli oluşturmuştur.


Danışmanlık

 

Danışmanlık

Saral Bosphorus, gayrimenkul sahibinin istekleri doğrultusunda çalışmaktadır. Tek yetkili pazarlama şeklinde, gayrimenkul sahibiyle ortaklaşa belirlenecek 3 ya da 6 ay gibi belirli bir süre için gayrimenkulün satışında ya da kiralanmasında tek yetkili olacaktır. Bu çalışma şeklinde gayrimenkul sahibi doğrudan kendisi ya da başka bir gayrimenkul firması aracılığı ile gayrimenkulünü satamayacak ya da kiraya veremeyecektir. Bu uygulamada özel pazarlama çalışmalarına yer verildiğinden, gayrimenkulün satışı ya da kiralanması daha kısa sürede sonuçlanmaktadır.

BİZİ TANIYIN
Güvenilir Hizmet

Saral Bosphorus, gayrimenkul sektöründe yılların bilgi birikimini aynı çatı altında toplayarak, sektöre yeni bir soluk ve vizyon getirmiştir.

Amacımız; deneyimli kadrosu ve altyapısıyla, eşzamanlı hizmet anlayışı, gayrimenkul sektöründe kusursuz bir hizmet sunmaktır.

Güvenilir şekilde sonuca ulaşması ve kaliteli hizmeti tek hedef seçmesi, dürüstlük ilkelerine bağlılığı ve geniş müşteri portföyüne çözümler sunmasıyla, sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır. Aktif ekip çalışmasıyla, hizmet ağını daha da genişleterek, Teknolojinin gelişmesiyle beraber, çağın getirdiği yenilikleri, gayrimenkul sektörüne aktaran Saral Bosphorus, gayrimenkul sektöründe yenilikçi anlayış ile hizmet verdiği sektörde en iyiyi yakalama amacıyla, müşterilerine ve tüketicilere olan sorumluluğu ile güvenilir hizmet anlayışını titizlikle yürütmektedir.

Ticari etik ve prensiplere uyumu, uzman kadro yapısı ile her türlü inşaat, yatırım danışmanlığı işlemleriniz için tek adresinizdir.

 

 Saral Bosphorus bir Saral Group markasıdır.